Platba a doprava tovaru

UPOZORNENIE: PRI PREBERANÍ ZÁSIELKY JE NUTNÉ SI TOVAR SKONTROLOVAŤ, NAKOĽKO PREPRAVCA/PREDAJCA NEUZNÁVA NESKORŠIE REKLAMÁCIE. TOVAR SKONTROLUJTE VIZUÁLNE AJ OTVORENÍM OBALU PRI PREBERANÍ V PRÍTOMNOSTI DORUČOVATEĽA. NIE VŽDY JE MOŽNÁ ZÁVADA VÝROBKU VZNIKNUTÁ PRI PREPRAVE JASNE VIDITEĽNÁ NA OBALE.

Poznámka:

Pred odoslaním objednávky je potrebné zvoliť spôsob dodania a platby. Ak Vám nevyhovuje žiadny z navrhnutých spôsobov doručenia a platby, zvoľte možnosť „osobný odber" a „platba v hotovosti" a do poznámky vo formulári poznačte napr. „záujem o individuálny spôsob" alebo „žiadam dodanie dohodou" a pod. Spojíme sa s Vami emailom alebo telefonicky a budeme sa snažiť dohodnúť individuálny spôsob podľa Vášho želania, ak to bude v rámci našich možností.

Spôsob platby

Pri výbere spôsobu dopravy je následne potrebné zvoliť aj spôsob platby. Priama platba v hotovosti je možná pri odbere tovaru v našej predajni.

Odberatelia zo SR, ktorí si zvolili niektorý z našich štandardne poskytovaných spôsobov doručenia majú možnosť výberu platby vopred, platby kartou online alebo platby v hotovosti doručovateľovi pri dodaní objednávky – dobierka. V prípade platby vopred u tovaru, ktorý je skladom je odberateľovi emailom odoslaná zálohová faktúra (ďalej ZF) s dobou splatnosti 7 dní. Tovar je na základe vystavenia ZF rezervovaný 7 dní. Po pripísaní úhrady na náš účet je tovar expedovaný najneskôr nasledovný pracovný deň po pripísaní úhrady ak nemal zákazník inú požiadavku na dodací termín spôsobom, ktorý si zvolil v objednávke.
V prípade platby vopred – zálohy v dohodnutej výške - na tovar na objednávku, bude tento dodaný v termíne podľa písomnej dohody so zákazníkom a dohodnutým spôsobom.
Doručenie na dobierku – zákazník uhradí sumu za objednávku pri jej doručení vybratým spôsobom.
Platobná karta - rýchly online spôsob platby platobnou bránou GoPay.
Online prevod - okamžitá online platba cez internet banking vybranej banky s predvyplneným platobným príkazom. Je možné zrealizovať ihneď po výbere tohto spôsobu platby. Ak sa neuskutoční platba bezprostredne po výbere tejto možnosti a presmerovaní do internet bankingu vybratej banky, alebo sa operácia preruší, neskôr už nie je možné zrealizovať.

Odberatelia z ČR – dodanie tovaru kuriérskou službou DPD - len vopred, alebo online uhradené objednávky. Z dôvodu zvýšených nákladov na dodanie oproti dodaniu v SR by sa pri neprevzatí a vrátení tovaru zvyšovali dodávateľovi značne dopravné náklady. Preto pri objednávkach z ČR požadujeme spôsob platby vopred alebo platbu kartou online.  

Poznámka: Pri spôsobe „Platba vopred" Vám bude zaslaná ZF emailom. 

Osobný odber tovaru

Ak objednaný tovar máme skladom, bude v našej predajni pripravený v pracovných dňoch na prevzatie od doručenia registrácie objednávky zákazníkovi emailom, v ktorej bude táto informácia uvedená (potvrdenie o prijatí objednávky doručené po odoslaní objednávky nie je potvrdením o registrácii objednávky, viď „AKO NAKUPOVAŤ"). K vyzdvihnutiu je potrebné poznať číslo objednávky, ktoré sa bude nachádzať v potvrdzujúcej emailovej správe. Platba za tovar je možná vopred bankovým prevodom alebo na prevádzke v hotovosti (platba kartou nie je možná).

Zásielka prostredníctvom Slovenskej pošty (celá SR)

Objednaný tovar, ktorý je skladom bude expedovaný nasledujúci pracovný deň od registrácie objednávky. O expedícii tovaru Vás informujeme emailom po podaní zásielky na pošte. Doručenie alebo oznámenie – výzva na prevzatie zásielky podľa štandardných podmienok Slovenskej pošty. V prípade nevyzdvihnutia a vrátenia objednávky odosielateľovi bude objednávka zrušená a budeme účtovať vzniknuté náklady odberateľovi. Pri platbe vopred za tovar bude táto vrátená znížená o vzniknuté náklady na poštovné.

Zásielka prostredníctvom kuriéra doručovacej služby (celá SR)

Objednaný tovar, ktorý je skladom bude expedovaný najneskôr nasledujúci pracovný deň od registrácie objednávky. O expedícii tovaru Vás informujeme emailom po prevzatí zásielky kuriérom. Doručenie obvykle do 24 hod., najneskôr do 48 hod. od vyzdvihnutia zásielky kuriérom (v pracovných dňoch). V prípade nevyzdvihnutia a vrátenia objednávky odosielateľovi bude objednávka zrušená a budeme účtovať vzniknuté náklady odberateľovi. Pri platbe vopred za tovar bude táto vrátená znížená o vzniknuté náklady na dopravu.

Ochrana súkromia na eneftech.sk

Súbory cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky a analýzu jej výkonnosti. Na tento účel používame nástroje a služby Google a YouTube. Kliknutím na „Súhlasím" vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. 

Zásady ochrany osobných údajov

Prihlásenie