O NÁS

Naša spoločnosť ENEFTECH s.r.o. je na trhu už viac ako 20 rokov. Boli sme ako prví na Slovenku a v Čechách, ktorí v roku 2005 začali s predajom vysávačov a tepovačov značky THOMAS a máme s touto spoločnosťou dlhoročnú spoluprácu. Preto sme rozhodli otvoriť nový špecializovaný internetový obchod, v ktorom ponúkame produkty výhradne značky THOMAS.

THOMAS to je nielen obchodná značka, je to aj výrobca. Celý vývoj a výroba vysávačov prebiehajú vo vlastnom závode v meste Neunkirchen. Funkčnosť vysávačov, tepovačov, príslušenstva a ich praktické využitie sú zamerané na skutočné potreby zákazníkov. Pri návrhu a výrobe svojej produkcie spoločnosť THOMAS využíva vlastné patentované a originálne riešenia, a zároveň garantuje dostupnosť náhradných dielov aj 10 rokov od ukončenia výroby modelu produktu.

Vysávače a tepovače značky THOMAS dokonale poznáme. Poskytujeme konzultácie a poradenstvo pri rozhodovaní. Dovážame priamo od výrobcu z Nemecka. Robíme záručný a pozáručný servis. Dokážeme dodať ľubovoľný náhradný diel alebo príslušenstvo.

Tento náš nový špecializovaný internetový obchod značky THOMAS nemá momentálne recenzie od našich zákazníkov, ale prevádzkujeme ešte jeden obchod, v ktorom okrem produktov značky THOMAS predávame aj produkty iných značiek, a keďže tento internetový obchod už má históriu a recenzie od našich zákazníkov, môžete si ich prečítať po kliknutí na tento odkaz Recenzie našich zákazníkov na Heureke

Prihlásenie