Bezvreckový vysávač THOMAS CYCLOON HYBRID LED PARQUET

Bezvreckový vysávač THOMAS CYCLOON HYBRID LED PARQUET

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

AKCIA DOPRAVA ZADARMO

Bezvreckový vysávač THOMAS CYCLOON HYBRID LED PARQUET je vybavený dvomi filtračnými systémami, máte na výber vodný alebo cyklónový filter

299 € s DPH

349 € s DPH Zľava 50 €

Produktové číslo: 786551

Dostupnosť: Na sklade výrobcu, dodanie do 7 dní

Výrobca: THOMAS

Logo THOMAS

Výkonný vysávač THOMAS CYCLOON HYBRID LED PARQUET s príslušenstvom na vysávanie parketových a laminátových podláh. Prvý hybridný bezvreckový vysávač, ktorý separuje hrubý a najjemnejší prach a na 100% citeľne osviežuje vzduch.

Výkonný vysávač THOMAS CYCLOON HYBRID LED PARQUET

Výkonný vysávač THOMAS CYCLOON HYBRID LED PARQUET rieši vďaka jedinečnej cyklónovej hybridnej technológii dva najdôležitejšie problémy v domácnosti: účinné odstránenie hrubého a najjemnejšieho prachu + dôkladné odstraňovanie zápachov.

Pozrite si vo videu, ako funguje hybridný systém vysávača:

Výhody hybridného vysávača THOMAS CYCLOON HYBRID LED PARQUET

• Hrubý a najjemnejší prach je pri cyklónovom vysávaní účinne nasávaný a separovaný v dvojkomorovej cyklónovej nádobe Easy Box
• Zápach a najjemnejšie častice nečistôt sú pri sviežom vysávaní cez vodný filter viazané v nádobe AQUA-FreshAir-Box – na 100 % citeľne osviežený vzduch
• Separácia najjemnejšieho prachu od hrubých nečistôt v dvojkomorovej cyklónovej nádobe Easy Box
• Jednoduché a hygienické vyprázdňovanie nádob na prach THOMAS
• Vysoký sací výkon 1700 W
• Umývateľný filter HEPA 13
• Vysávanie bez vrecka na prach
• Systém mokrého vysávania
• Vyrobené v Nemecku

Cyklónové vysávanie

Ako funguje dvojkomorová cyklónová nádoba THOMAS CYCLOON EASY BOX

dvojkomorová cyklónová nádoba THOMAS CYCLOON EASY BOX

V cyklónovom vysávači je umiestnená cyklónová nádoba Easy Box , ktorá je vybavená dvojkomorovým systémom. Tento systém separuje alergény zapríčinené najjemnejším prachom zo srsti zvierat a od hrubých nečistôt. Pritom odvádza pomocou dvanástich rýchlo rotujúcich vzdušných vírov najjemnejšie častice nečistôt do dvoch komôr, určených pre najjemnejší prach. V nich sú tieto častice bezpečne zachytávané. Separované hrubé nečistoty sú zachytávané do strednej komory.

Jednoduché a hygienické vyprázdňovanie ciklonovej nádoby THOMAS Easy Box

Jednoduché a hygienické vyprázdňovanie ciklonovej nádoby

Komoru na hrubé nečistoty dokážete úplne ľahko otvoriť a jednoducho vyprázdniť do koša na smeti. V prípade potreby môžete komory na najjemnejší prach pohodlne naplniť vodou a vypláchnuť bez toho, aby ste sa dostali do kontaktu s najjemnejším prachom spôsobujúcim alergie.

cyklónová nádoba THOMAS

Svieže vysávanie - vysávanie do vodného flitra THOMAS AQUA+: 100% citeľne osviežený vzduch

Nová dimenzia čistoty AQUA+

Vždy v prípade potreby: Jednoducho vo svojom cyklónovom vysávači THOMAS LED PAEQUET vymeňte cyklónovú nádobu Easy Box za nádobu AQUA-FreshAir-Box a môžete začať s vysávaním do vodného filtra. Iba 1 liter vody z vodovodu spoľahlivo a bez zápachu naviaže povysávaný jemný prach, srsť zvierat, roztoče a iné alergény pomocou filtra THOMAS AQUA+. Povysávané častice sa tak už nemôžu dostať do vzduchu v miestnosti. Prach, alergény, pele a roztoče sa zachytia vo vode a jednoducho vylejú. Pocítite o 100% sviežejší vzduch.

Tento patentovaný systém vodnej filtrácii THOMAS AQUA+ má vysokú účinnosť filtrácie na základe čoho získal nemecký certifikát pre alergikov

certifikát pre alergikov

Združenie pre alergikov Deutsche Haut- und Allergiehilfe e.V. odporúča len skutočne kvalitné a overené výrobky. Jedným z týchto výrobkov je systém vodnej filtrácii THOMAS AQUA+. Dôvod odporúčania: Vysoká miera likvidácií alergénov vo vodnom filtri vysávača a vysoký výkon, ktoré zabezpečujú čerstvý vzduch v miestnosti.

Vyprázdňovanie nádoby bez rozvírenia prachu

Vyprázdňovanie nádoby bez rozvírenia prachu

Povysávaný prach, srsť zvierat, alergény, roztoče, nečistoty a ostatné častice prachu, ktoré boli viazané vo vode, jednoducho zlikvidujete spolu so znečistenou vodou. Žiadne rozvírenie prachu pri vyprázdňovaní nádoby AQUA-FreshAir-Box.

Výkonná filtrácia najjemnejšieho prachu pri sviežom vysávaní: Redukuje peľ a alergény

Pri vysávaní cez vodný filter prebieha štvornásobné filtrovanie a prach je bezpečne viazaný: Jeden filter HEPA 13, jeden mikrofilter odpadového vzduchu, jeden peľový filter s aktívnym uhlím, a predovšetkým voda, viažu aj najjemnejšie častice prachu a peľ a vytvárajú tým vo všetkých miestnostiach klímu príjemnú pre alergikov.

Odsávanie vody a vlhkosti

Pomocou nádoby AQUA-FreshAir-Box môžete povysávať aj kvapaliny do objemu až 2,6 litra. Mimoriadne praktické je napríklad použitie: v prípade vytečenej vody alebo vyliatych nápojov.

Vysávanie bez vrecka na prach – konštantne vysoký sací výkon

Nezáleží na tom, či s cyklónovou nádobou Easy Box alebo s nádobou AQUA-FreshAir-Box, vďaka obom systémom vysáva THOMAS CYCLOON HYBRID LED PARQUET úplne bez vrecka na prach a pracuje tak s konštantne vysokým sacím výkonom. Bez nutnosti dokupovania vreciek na prach.

Šikovná technika

1700 W silný vysávač THOMAS CYCLOON HYBRID LED PARQUET je vybavený účinným a výkonným motorom s bajpasom. Možnosť striedania medzi hĺbkovo čistiacim sviežim vysávaním a cyklónovým vysávaním.

Vďaka o 360° sa otáčajúcimi kolieskami Easy-Drive môžete prístroj bez námahy ťahať za sebou. Vďaka automatickému navíjaniu môžete jednoduchým stlačením nohou rýchlo stiahnuť 8 m dlhý kábel a k dispozícii máte 11 m veľký akčný rádius. Sací výkon cyklónového vysávača môžete elektronicky regulovať a dokážete ho veľmi jednoducho nastavovať pomocou 3 stupňov, vrátane šetriaceho stupňa Eco.

Univerzálna podlahová hubica s LED svetlom

podlahová hubica s LED svetlom

Exkluzívna prepínateľná hubica THOMAS CleanLight na vysávanie hladkých podláh aj kobercov so špeciálnou funkciou automatického osvetlenia tmavých zákutí pod nábytkom, rohov, kútov a pod. Svetlo automaticky zhasne, keď hubica ostane bez pohybu, rozsvieti sa pri opätovnom pohybe v tmavom priestore. Pri dostatočnej intenzite svetla v čistenom priestore ostane vypnutá.

Rozsiahle príslušenstvo:

Príslušenstvo Led Parquet

Vysávanie háklivých podláh bez škrabancov

Parketová hubica THOMAS

Parketové a laminátové podlahy vyžadujú šetrnú starostlivosť. Pomocou hubice na parketové podlahy Turn-around so štetinami s prírodných vlákien a ochranným filcom, ktorá je obsahom štandardného príslušenstva cyklónového vysávača THOMAS CYCLOON HYBRID LED PARQUET, môžete bez problémov a bez škrabancov povysávať aj podlahy takéhoto druhu. Vďaka otočnému kĺbu aj pod nábytkom s min. výškou 9 cm.

Hubica na vysávanie čalúnenia

Hubica na vysávanie čalúnenia THOMAS

19 cm široká špeciálna hubica na čistenie čalúnenia dôkladne a rýchlo odstraňuje srsť zvierat a iné nečistoty. 360 mm dlhá hubica na škáry s kefovým nadstavcom je mimoriadne vhodná na vysávanie škár a ťažko dosiahnuteľných kútov a rohov.

Záruka:

Bezplatná záruka + 12 mesiacov

spoločnosť THOMAS poskytuje 10-ročnú záruku predaja na všetky diely príslušenstva a náhradné diely. Okrem zákonom stanovenej záruky s dĺžkou 24 mesiacov, poskytuje spoločnosť THOMAS po registrácii produktu na internetovej stránke dodatočné predĺženie záručnej doby o 12 mesiacov.

Svoje bezplatné predĺženie záručnej lehoty o 12 mesiacov si môžete aktivovať TU

VYROBENÉ V NEMECKU

VYROBENÉ V NEMECKU

Od nápadu až po špičkový produkt: Vysávač THOMAS CYCLOON HYBRID LED PARQUET sa vyrába v nemeckom meste Neunkirchen, preto sa zákazníci môžu spoľahnúť na maximálnu mieru funkčnosti a kvality.

Technické parametre bezvreckového vysávača THOMAS CYCLOON HYBRID LED PARQUET:

• Výkon 1700 W max.
• Nezávislé chladenie motora, By-Pass
• Akčný rádius 11 m (prívodný kábel 8 m)
• Systém filtrácie: cyklónový EASY BOX / vodný Aqua Fresh-Box, umývateľný HEPA filter 13, peľový filter s aktívnym uhlím, ktorý absorbuje pachy
• Parkovacia poloha
• Robustné kolieska pre ľahkú manipuláciu
• Dĺžka: 467 mm
• Šírka: 318 mm
• Výška: 294 mm
• Váha 8,5 kg
• Vyrobené v Nemecku

Výborná kombinácia veľkosti, funkcií, a úžitku.

Sme viac ako len internetový obchod. Dovážame priamo od výrobcu z Nemecka. Robíme záručný a pozáručný servis. Dokážeme dodať ľubovoľný náhradný diel alebo príslušenstvo. A vďaka jednoduchej dostupnosti príslušenstva či náhradných dielov váš vysávač bude spoľahlivo slúžiť dlhé roky.

V prípade, že sa neviete rozhodnúť, radi vám poradíme s výberom a navrhneme vám najvhodnejšie riešenie. Neváhajte nás kontaktovať na tel. č. 0907723194 alebo eneftech@eneftech.sk

 

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty a príslušenstvo

Prihlásenie