Bezvreckový vysávač THOMAS CYCLOON HYBRID LED PARQUET

Bezvreckový vysávač THOMAS CYCLOON HYBRID LED PARQUET

Darček zadarmo

Darček: THOMAS fresh moments svieža vôňa do vysávačov s vodným filtrom

THOMAS fresh moments svieža vôňa do vysávačov s vodným filtrom

Hodnotenie produktu: 4/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

AKCIA DOPRAVA ZADARMO

Bezvreckový vysávač THOMAS CYCLOON HYBRID LED PARQUET je vybavený dvomi filtračnými systémami, máte na výber vodný alebo cyklónový filter

315 € s DPH

369 € s DPH Zľava 54 €

Číslo produktu: 786551

Dostupnosť: Dočasne vypredané

Výrobca: THOMAS

Logo THOMAS

Výkonný vysávač THOMAS CYCLOON HYBRID LED PARQUET s príslušenstvom na vysávanie parketových a laminátových podláh. Prvý hybridný bezvreckový vysávač, ktorý separuje hrubý a najjemnejší prach a na 100% citeľne osviežuje vzduch.

Výkonný vysávač THOMAS CYCLOON HYBRID LED PARQUET

Výkonný vysávač THOMAS CYCLOON HYBRID LED PARQUET rieši vďaka jedinečnej cyklónovej hybridnej technológii dva najdôležitejšie problémy v domácnosti: účinné odstránenie hrubého a najjemnejšieho prachu + dôkladné odstraňovanie zápachov.

Vysávač THOMAS CYCLOON HYBRID LED PARQUET je vybavený dvomi filtračnými systémami, máte na výber cyklónový filter THOMAS CYCLOON EASY BOX alebo vodný filter THOMAS AQUA BOX.

Cyklónový filter + Vodný filter

Pozrite si vo videu, ako funguje hybridný systém vysávača:

Výhody hybridného vysávača THOMAS CYCLOON HYBRID LED PARQUET

• Hrubý a najjemnejší prach je pri cyklónovom vysávaní účinne nasávaný a separovaný v dvojkomorovej cyklónovej nádobe Easy Box
• Zápach a najjemnejšie častice nečistôt sú pri sviežom vysávaní cez vodný filter viazané v nádobe AQUA-FreshAir-Box – na 100 % citeľne osviežený vzduch
• Separácia najjemnejšieho prachu od hrubých nečistôt v dvojkomorovej cyklónovej nádobe Easy Box
• Jednoduché a hygienické vyprázdňovanie nádob na prach THOMAS
• Vysoký sací výkon 1700 W
• Umývateľný filter HEPA 13
• Vysávanie bez vrecka na prach
• Systém mokrého vysávania
• Vyrobené v Nemecku

Cyklónové vysávanie

Ako funguje dvojkomorová cyklónová nádoba THOMAS CYCLOON EASY BOX

dvojkomorová cyklónová nádoba THOMAS CYCLOON EASY BOX

V cyklónovom vysávači je umiestnená cyklónová nádoba Easy Box , ktorá je vybavená dvojkomorovým systémom. Tento systém separuje alergény zapríčinené najjemnejším prachom zo srsti zvierat a od hrubých nečistôt. Pritom odvádza pomocou dvanástich rýchlo rotujúcich vzdušných vírov najjemnejšie častice nečistôt do dvoch komôr, určených pre najjemnejší prach. V nich sú tieto častice bezpečne zachytávané. Separované hrubé nečistoty sú zachytávané do strednej komory.

Jednoduché a hygienické vyprázdňovanie ciklonovej nádoby THOMAS Easy Box

Jednoduché a hygienické vyprázdňovanie ciklonovej nádoby

Komoru na hrubé nečistoty dokážete úplne ľahko otvoriť a jednoducho vyprázdniť do koša na smeti. V prípade potreby môžete komory na najjemnejší prach pohodlne naplniť vodou a vypláchnuť bez toho, aby ste sa dostali do kontaktu s najjemnejším prachom spôsobujúcim alergie.

cyklónová nádoba THOMAS

Svieže vysávanie - vysávanie do vodného flitra THOMAS AQUA+: 100% citeľne osviežený vzduch

Nová dimenzia čistoty AQUA+

Vždy v prípade potreby: Jednoducho vo svojom cyklónovom vysávači THOMAS LED PAEQUET vymeňte cyklónovú nádobu Easy Box za nádobu AQUA-FreshAir-Box a môžete začať s vysávaním do vodného filtra. Iba 1 liter vody z vodovodu spoľahlivo a bez zápachu naviaže povysávaný jemný prach, srsť zvierat, roztoče a iné alergény pomocou filtra THOMAS AQUA+. Povysávané častice sa tak už nemôžu dostať do vzduchu v miestnosti. Prach, alergény, pele a roztoče sa zachytia vo vode a jednoducho vylejú. Pocítite o 100% sviežejší vzduch.

Tento patentovaný systém vodnej filtrácii THOMAS AQUA+ má vysokú účinnosť filtrácie na základe čoho získal nemecký certifikát pre alergikov

certifikát pre alergikov

Združenie pre alergikov Deutsche Haut- und Allergiehilfe e.V. odporúča len skutočne kvalitné a overené výrobky. Jedným z týchto výrobkov je systém vodnej filtrácii THOMAS AQUA+. Dôvod odporúčania: Vysoká miera likvidácií alergénov vo vodnom filtri vysávača a vysoký výkon, ktoré zabezpečujú čerstvý vzduch v miestnosti.

Vyprázdňovanie nádoby bez rozvírenia prachu

Vyprázdňovanie nádoby bez rozvírenia prachu

Povysávaný prach, srsť zvierat, alergény, roztoče, nečistoty a ostatné častice prachu, ktoré boli viazané vo vode, jednoducho zlikvidujete spolu so znečistenou vodou. Žiadne rozvírenie prachu pri vyprázdňovaní nádoby AQUA-FreshAir-Box.

Výkonná filtrácia najjemnejšieho prachu pri sviežom vysávaní: Redukuje peľ a alergény

Pri vysávaní cez vodný filter prebieha štvornásobné filtrovanie a prach je bezpečne viazaný: Jeden filter HEPA 13, jeden mikrofilter odpadového vzduchu, jeden peľový filter s aktívnym uhlím, a predovšetkým voda, viažu aj najjemnejšie častice prachu a peľ a vytvárajú tým vo všetkých miestnostiach klímu príjemnú pre alergikov.

Odsávanie vody a vlhkosti

Pomocou nádoby AQUA-FreshAir-Box môžete povysávať aj kvapaliny do objemu až 2,6 litra. Mimoriadne praktické je napríklad použitie: v prípade vytečenej vody alebo vyliatych nápojov.

Vysávanie bez vrecka na prach – konštantne vysoký sací výkon

Nezáleží na tom, či s cyklónovou nádobou Easy Box alebo s nádobou AQUA-FreshAir-Box, vďaka obom systémom vysáva THOMAS CYCLOON HYBRID LED PARQUET úplne bez vrecka na prach a pracuje tak s konštantne vysokým sacím výkonom. Bez nutnosti dokupovania vreciek na prach.

Šikovná technika

1700 W silný vysávač THOMAS CYCLOON HYBRID LED PARQUET je vybavený účinným a výkonným motorom s bajpasom. Možnosť striedania medzi hĺbkovo čistiacim sviežim vysávaním a cyklónovým vysávaním.

Vďaka o 360° sa otáčajúcimi kolieskami Easy-Drive môžete prístroj bez námahy ťahať za sebou. Vďaka automatickému navíjaniu môžete jednoduchým stlačením nohou rýchlo stiahnuť 8 m dlhý kábel a k dispozícii máte 11 m veľký akčný rádius. Sací výkon cyklónového vysávača môžete elektronicky regulovať a dokážete ho veľmi jednoducho nastavovať pomocou 3 stupňov, vrátane šetriaceho stupňa Eco.

Univerzálna podlahová hubica s LED svetlom

podlahová hubica s LED svetlom

Exkluzívna prepínateľná hubica THOMAS CleanLight na vysávanie hladkých podláh aj kobercov so špeciálnou funkciou automatického osvetlenia tmavých zákutí pod nábytkom, rohov, kútov a pod. Svetlo automaticky zhasne, keď hubica ostane bez pohybu, rozsvieti sa pri opätovnom pohybe v tmavom priestore. Pri dostatočnej intenzite svetla v čistenom priestore ostane vypnutá.

Rozsiahle príslušenstvo:

Príslušenstvo Led Parquet

Vysávanie háklivých podláh bez škrabancov

Parketová hubica THOMAS

Parketové a laminátové podlahy vyžadujú šetrnú starostlivosť. Pomocou hubice na parketové podlahy Turn-around so štetinami s prírodných vlákien a ochranným filcom, ktorá je obsahom štandardného príslušenstva cyklónového vysávača THOMAS CYCLOON HYBRID LED PARQUET, môžete bez problémov a bez škrabancov povysávať aj podlahy takéhoto druhu. Vďaka otočnému kĺbu aj pod nábytkom s min. výškou 9 cm.

Hubica na vysávanie čalúnenia

Hubica na vysávanie čalúnenia THOMAS

19 cm široká špeciálna hubica na čistenie čalúnenia dôkladne a rýchlo odstraňuje srsť zvierat a iné nečistoty. 360 mm dlhá hubica na škáry s kefovým nadstavcom je mimoriadne vhodná na vysávanie škár a ťažko dosiahnuteľných kútov a rohov.

Záruka:

Bezplatná záruka + 12 mesiacov

Spoločnosť THOMAS poskytuje 10-ročnú záruku predaja na všetky diely príslušenstva a náhradné diely. Okrem zákonom stanovenej záruky s dĺžkou 24 mesiacov, poskytuje spoločnosť THOMAS po registrácii produktu na internetovej stránke dodatočné predĺženie záručnej doby o 12 mesiacov.

Svoje bezplatné predĺženie záručnej lehoty o 12 mesiacov si môžete aktivovať TU

Vyrobené v Nemecku

Vyrobené v Nemecku

Od nápadu až po špičkový produkt: Vysávač THOMAS CYCLOON HYBRID LED PARQUET sa vyrába v nemeckom meste Neunkirchen, preto sa zákazníci môžu spoľahnúť na maximálnu mieru funkčnosti a kvality.

Technické parametre bezvreckového vysávača THOMAS CYCLOON HYBRID LED PARQUET:

• Výkon 1700 W max.
• Nezávislé chladenie motora, By-Pass
• Akčný rádius 11 m (prívodný kábel 8 m)
• Systém filtrácie: cyklónový EASY BOX / vodný Aqua Fresh-Box, umývateľný HEPA filter 13, peľový filter s aktívnym uhlím, ktorý absorbuje pachy
• Parkovacia poloha
• Robustné kolieska pre ľahkú manipuláciu
• Dĺžka: 467 mm
• Šírka: 318 mm
• Výška: 294 mm
• Váha 8,5 kg
• Vyrobené v Nemecku

Výborná kombinácia veľkosti, funkcií, a úžitku.

Sme viac ako len internetový obchod. Dovážame priamo od výrobcu z Nemecka. Robíme záručný a pozáručný servis. Dokážeme dodať ľubovoľný náhradný diel alebo príslušenstvo. A vďaka jednoduchej dostupnosti príslušenstva či náhradných dielov váš vysávač bude spoľahlivo slúžiť dlhé roky.

V prípade, že sa neviete rozhodnúť, radi vám poradíme s výberom a navrhneme vám najvhodnejšie riešenie. Neváhajte nás kontaktovať na tel. č. 0907723194 alebo eneftech@eneftech.sk

 

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty a príslušenstvo

Ochrana súkromia na eneftech.sk

Súbory cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky a analýzu jej výkonnosti. Na tento účel používame nástroje a služby Google a YouTube. Kliknutím na „Súhlasím" vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. 

Zásady ochrany osobných údajov

Prihlásenie