Cyklónový filter THOMAS CYCLOON EASY BOX BLUE

Cyklónový filter THOMAS CYCLOON EASY BOX BLUE

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Cyklónový filter THOMAS CYCLOON EASY BOX modrý

79,98 € s DPH

Číslo produktu: 118137

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: THOMAS

THOMAS CYCLOON EASY BOX modrý

Logo THOMAS

THOMAS CYCLOON EASY BOX je cyklónová filtračná jednotka - nádoba určená na zber odpadu vo vysávačoch rady THOMAS AQUA+ a vo vysávačoch THOMAS Perfect air ALLERGY PURE, Perfect air ANIMAL PURE. Slúži ako cyklónový filter na vysávanie bez vreciek.

Používa sa namiesto Aqua Boxu, ak potrebujete vysávať nečistoty a odpad, ktoré nie je vhodné vysávať systémom vodného filtra napríklad jemný materiál, ako múka a pod., pretože vytvárajú s vodou kašu. EASY BOX je praktická a ekonomická náhrada filtračných vreciek.

Ako funguje dvojkomorová cyklónová nádoba THOMAS CYCLOON EASY BOX

Cyklónová nádoba je vybavená dvojkomorovým systémom. Tento systém separuje alergény zapríčinené najjemnejším prachom zo srsti zvierat a od hrubých nečistôt. Pritom odvádza pomocou dvanástich rýchlo rotujúcich vzdušných vírov najjemnejšie častice nečistôt do dvoch komôr, určených pre najjemnejší prach. V nich sú tieto častice bezpečne zachytávané. Separované hrubé nečistoty a srsť zvierat sú zachytávané do strednej komory.

Cyklónový filter THOMAS CYCLOON EASY BOX BLUE

Komoru na hrubé nečistoty dokážete úplne ľahko otvoriť a jednoducho vyprázdniť do koša na smeti. V prípade potreby môžete komory na najjemnejší prach pohodlne naplniť vodou a vypláchnuť bez toho, aby ste sa dostali do kontaktu s najjemnejším prachom spôsobujúcim alergie.

THOMAS CYCLOON EASY BOX je vhodný pre všetky vysávače rady THOMAS AQUA+ a pre vysávače THOMAS Perfect air ALLERGY PURE, Perfect air ANIMAL PURE ako náhrada vodného filtra. Je štandardne dodávaný okrem Aqua Boxu v príslušenstve modelov vysávačov THOMAS CYCLOON HYBRID (Pet & Friends a LED Parquet).

Pripravili sme pre vás vlastné video, v ktorom si môžete pozrieť podrobný popis:

 

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty a príslušenstvo

Ochrana súkromia na eneftech.sk

Súbory cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky a analýzu jej výkonnosti. Na tento účel používame nástroje a služby Google a YouTube. Kliknutím na „Súhlasím" vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. 

Zásady ochrany osobných údajov

Prihlásenie