Čistiaci prostriedok THOMAS ProTex V na odstránenie fľakov a škvŕn

Čistiaci prostriedok THOMAS ProTex V na odstránenie fľakov a škvŕn

Hodnotenie produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

THOMAS ProTex V je nepenivý prípravok určený na odstraňovanie fľakov a škvŕn.

16,20 € s DPH

Číslo produktu: 787515

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: THOMAS

Logo THOMAS

THOMAS ProTex V je prípravok určený na odstraňovanie fľakov a škvŕn pomocou tepovania, tzn. mokrého čistenia kobercov a textilných povrchov. Pre dosiahnutie čo najlepších výsledkov používajte na likvidáciu zažratých škvŕn originálny nepenivý koncentrát pre strojové čistenie THOMAS ProTex V určený na textílie, koberce, čalúnenie, sedačky, autosedačky atď.

Prípravok je dodávaný vo forme koncentrátu v balení 1 liter. Dávkuje sa 100-50 ml na 1 liter vody v závislosti od znečistenia. Takýmto spôsobom môžeme získať 10 až 20 litrov čistiaceho roztoku z 1 litra koncentrátu. Aplikujte na znečistené miesta pred samotným čistením a nechajte roztok niekoľko minút pôsobiť. Nepenivý koncentrát ProTex V má špeciálne zloženie napomáhajúce ľahšiemu odstraňovaniu odolných fľakov a škvŕn.
THOMAS ProTex V – nepostrádateľný pomocník pri odstraňovaní fľakov.

Použitie:

Zriedený prostriedok aplikujte rozprašovačom na znečistený povrch, priamo na škvrny a fľaky pred samotným čistením a nechajte 5 až 15 minút pôsobiť. Potom preveďte čistenie tepovačom štandardným spôsobom s použitím čistiaceho prípravku THOMAS ProTex. Odporúčame používať THOMAS ProTex V v prípade odolných škvŕn na kobercoch či čalúnení.

Pred použitím vyskúšajte farebnú stálosť materiálu nanesením prípravku na menej viditeľnom mieste, kde by prípadná farebná zmena materiálu pôsobením prípravku nespôsobila estetickú ujmu.

Ako všetky čistiace prostriedky THOMAS, aj ProTex V je hypoalergénny a absolútne bezpečný.

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty a príslušenstvo

Ochrana súkromia na eneftech.sk

Súbory cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky a analýzu jej výkonnosti. Na tento účel používame nástroje a služby Google a YouTube. Kliknutím na „Súhlasím" vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. 

Zásady ochrany osobných údajov

Prihlásenie