Hadica pre viacúčelový vysávač THOMAS AQUA+ MULTI CLEAN X10 PARQUET

Hadica pre viacúčelový vysávač THOMAS AQUA+ MULTI CLEAN X10 PARQUET

Hodnotenie produktu: 5/5 (3x)

Vaše hodnotenie:

Hadica pre vysávač a tepovač THOMAS AQUA+ MULTI CLEAN X10 PARQUET

54 € s DPH

Číslo produktu: 139983

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: THOMAS

Logo THOMAS

Výrobca ukončil predaj hadice s integrovanou hadičkou na čistiaci roztok, ktorá bola doteraz dodávaná k vysávaču a tepovaču THOMAS AQUA+ MULTI CLEAN X10 PARQUET a nahradil ju touto univerzálnou hadicou.

Tato hadica nemá integrovanú hadičku na čistiaci roztok, ale je dodávaná sólo v balení. V prípade, že potrebujete tepovať koberce alebo umývať podlahu, jednoducho pripevnite hadičku na čistiaci roztok na saciu hadicu a môžete začať. Táto zmena poteší najviac tých, ktorí používajú vysávač viac na vysávanie ako na tepovanie, a tak im nebude zavadzať ventil čistiaceho roztoku na rúčke hadice.

Táto hadica je vhodná aj pre viacúčelové vysávače THOMAS AQUA+ PET & FAMILY, PET & FAMILY PLUS, ALLERGY & FAMILY.

Dodáva sa bez diaľkového ovládania, ktoré je umiestnené na rúčke, ako bežec mechanickej regulácie sily satia. Diaľkové ovládanie treba preložiť zo starej hadice. Sacia hadica je opletená, čo znižuje riziko poškodenia či zalomenia a predlžuje jej životnosť.

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty a príslušenstvo

Ochrana súkromia na eneftech.sk

Súbory cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky a analýzu jej výkonnosti. Na tento účel používame nástroje a služby Google a YouTube. Kliknutím na „Súhlasím" vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. 

Zásady ochrany osobných údajov

Prihlásenie