Vysávač THOMAS AQUA+ ANTI ALLERGY

Vysávač THOMAS AQUA+ ANTI ALLERGY

Darček zadarmo

Darček: THOMAS fresh moments svieža vôňa do vysávačov s vodným filtrom

THOMAS fresh moments svieža vôňa do vysávačov s vodným filtrom

Hodnotenie produktu: 4.67/5 (6x)

Vaše hodnotenie:

AKCIA DOPRAVA ZADARMO

Výkonný vysávač s vodným filtrom THOMAS AQUA+ ANTI ALLERGY je ideálne riešenie pre alergikov.

269 € s DPH

304 € s DPH Zľava 35 €

Číslo produktu: 786522

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: THOMAS

Výkonný vysávač s technológiou vodnej filtrácie AQUA+ THOMAS ANTI ALLERGY

Logo THOMAS

vysávač s technológiou vodnej filtrácie AQUA+ THOMAS ANTI ALLERGY

Výkonný vysávač THOMAS ANTI ALLERGY s vodným filtračným systémom AQUA + ideálne riešenie nielen pre alergikov, ale aj pre všetkých, ktorí si chcú doma udržať vysoký hygienický štandard, čistotu a zdravé prostredie.

vodný filtračný systém AQUA +

Poradí si so špinou, prachom, peľmi, alergénmi a roztočmi, a zanechá vzduch v miestnosti čistý a svieži. Tento vysávač s vodným filtrom THOMAS AQUA+ má vysokú účinnosť filtrácie a ponúka alergikom rozhodujúce výhody: prach, alergény, pele a roztoče sa zachytia vo vode a jednoducho vylejú. Pocítite o 100% sviežejší vzduch.

Združenie pre alergikov Deutsche Haut- und Allergiehilfe e.V. odporúča len skutočne kvalitné a overené výrobky.

certifikát pre alergikov

Jedným z týchto výrobkov je vysávač pre alergikov: THOMAS AQUA+ ANTI ALLERGY. Dôvod odporúčania: Vysoká miera likvidácií alergénov vo vodnom filtri vysávača a vysoký výkon, ktoré zabezpečujú čerstvý vzduch v miestnosti.

Filtrácia začína už v sacom otvore, kde je umiestnený injekčný filter a vysávače s technológiou vodnej filtrácie THOMAS AQUA+ sú určené aj pre používanie tam, kde členovia rodiny trpia alergiou na prach, peľ a pod.

Patentovaný filtračný systém THOMAS AQUA+

Patentovaný filtračný systém THOMAS AQUA+

Aqua Box THOMAS

Iba 1 liter vody spoľahlivo naviaže povysávaný jemný prach, srsť zvierat, roztoče a iné alergény pomocou filtra THOMAS AQUA+. Povysávané častice sa tak už nemôžu dostať do vzduchu v miestnosti. Výsledkom je výrazne sviežejší vzduch.

Jednoduché vyprázdňovanie nádoby bez rozvírenia prachu

Jednoduché vyprázdňovanie nádoby bez rozvírenia prachu

Široké využitie v domácnosti, menších ubytovacích zariadeniach a kanceláriách. Manipulácia, čistenie a údržba sú veľmi jednoduché a intuitívne.

V príslušenstve prístroja je aj špeciálna hubica so štetinami z konského vlasu a ochranným filcom určená na parkety, plávajúce podlahy alebo iné háklivé povrchy.

špeciálna hubica so štetinami z konského vlasu a ochranným filcom určená na parkety

Parketové a laminátové podlahy vyžadujú šetrnú starostlivosť. Pomocou hubice na parketové podlahy Turn-around so štetinami z prírodných vlákien a ochranným filcom, môžete bez problémov a bez škrabancov povysávať aj podlahy takéhoto druhu. Vďaka otočnému kĺbu aj pod nábytkom s min. výškou 9 cm.

Pripravili sme pre Vás vlastné video, v ktorom si môžete pozrieť podrobný popis vysávača THOMAS AQUA+ ANTI ALLERGY a jeho príslušenstva:

 

Súčasťou dodávky je držiak a 1ks HEPA filtračné vrecko

Držiak a HEPA filtračné vrecko

V prípade potreby jednoducho vymeníte vodný filter za filtračné vrecko alebo cyklónový filter THOMAS CYCLOON EASY BOX (Nie je súčasťou dodávaného príslušenstva) a povysávate rozsypaný materiál napríklad omrvinky alebo múku, na vysávanie ktorej nie vhodné používať vodný filter, pretože vo filtri sa môže vytvoriť kaša.

Vysávač je vybavený špeciálnymi kolieskami na prekonávanie prahov a drobných prekážok. S týmto vysávačom môžete povysávať aj vodu a rozliate tekutiny.

otočné kolieska

Dodávané príslušenstvo:

Príslušenstvo THOMAS ANTI ALLERGY

Vyrobené v Nemecku

Vyrobené v Nemecku

Od nápadu až po špičkový produkt: Vysávač THOMAS AQUA+ ANTI ALLERGY sa vyrába v nemeckom meste Neunkirchen, preto sa zákazníci môžu spoľahnúť na maximálnu mieru funkčnosti a kvality.

Záruka:

Záruka + 6 mesiacov

Spoločnosť THOMAS poskytuje 10-ročnú záruku predaja na všetky diely príslušenstva a náhradné diely. Okrem zákonom stanovenej záruky s dĺžkou 24 mesiacov, poskytuje spoločnosť THOMAS po registrácii produktu na internetovej stránke bezplatne predĺženie záručnej doby o 6 mesiacov.

Predĺženie záruky + 6 mesiacov
Svoje bezplatné predĺženie záručnej lehoty o 6 mesiacov si môžete aktivovať TU

Sme viac ako len internetový obchod. Dovážame priamo od výrobcu z Nemecka. Robíme záručný a pozáručný servis. Dokážeme dodať ľubovoľný náhradný diel alebo príslušenstvo. A vďaka jednoduchej dostupnosti príslušenstva či náhradných dielov váš vysávač bude spoľahlivo slúžiť dlhé roky.

V prípade, že sa neviete rozhodnúť, radi vám poradíme s výberom a navrhneme vám najvhodnejšie riešenie. Neváhajte nás kontaktovať na tel. č. 0907723194 alebo eneftech@eneftech.sk

Technické parametre:

AQUA+

• Model: THOMAS AQUA+ ANTI ALLERGY
• Nezávislé chladenie motora, By-Pass
• Nominálny výkon 1400 W
• Maximálny výkon 1700 W
• Podtlak min./max. 28/30 kPa
• Prietok vzduchu vys./tepov. 33 l/s
• Energetická spotreba (10 m2) 275 Wh
• Systém filtrácie: Vodný filter + HEPA filter / HEPA filtračné vrecko + HEPA filter
• Prívodný kábel 8 m
• Elektronická regulácia áno
• Hlučnosť min/max 64,5/71,5 dB (A)
• Príslušenstvo Ø 35
• Dĺžka prístroj/obal 486/550 mm
• Šírka prístroj/obal 318/395 mm
• Výška prístroj/obal 306/490 mm
• Váha netto/brutto 8/12,9 kg
• Vyrobené v Nemecku

 

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty a príslušenstvo

Ochrana súkromia na eneftech.sk

Súbory cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky a analýzu jej výkonnosti. Na tento účel používame nástroje a služby Google a YouTube. Kliknutím na „Súhlasím" vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. 

Zásady ochrany osobných údajov

Prihlásenie